» האנשים מאחורי המותג סינמה סיטי


יעקב כהן
מנכ"ל ושותף
יעקב כהן מכהן כמנכ"ל ושותף בסינמה סיטי מאז היווסדה בשנת 2002.
כהן כיהן שנים רבות כחבר מועצת הביטוח של משרד האוצר, הינו נשיא כבוד של לשכת סוכני הביטוח ומכהן 39 שנים כ-Qualified and Life Member "ב-MDRT - The premier Association of Financial Professionals, מרצה ידוע בארצות רבות בעולם. כהן הוא הבעלים של חברת שווקים, חברה שהקימה בכל הארץ מרכזי מסחר ושכונות מגורים אשר הקדימו את תקופת הקניונים, ושימש כיועץ פיננסי ואסטרטגי לעשרות חברות ומאות לקוחות פרטיים.

לאון ומשה אדרי
שותפים
הביוגרפיה של האחים לאון ומשה אדרי היא סיפור קלאסי של ילדי מהגרים שעלו ממרוקו בגיל צעיר, עבדו בקולנוע המקומי כנערים, ואהבתם לקולנוע סללה בעבורם גם הצלחה בתעשייה המקומית ששיאה בבניית קומפלקס בתי הקולנוע הידועים כ"סינמה סיטי" בצומת גלילות ובראשון לציון. בשנות ה-70 נכנסו האחים אדרי להפצת סרטים והקימו את "קבוצת יונייטד קינג". מאז עסקו גם בהפצת סרטים וגם בבעלות על בתי קולנוע שונים ברחבי הארץ וזאת עוד לפני הקמת ה"סינמה סיטי" ששינה את מפת בתי הקולנוע בארץ.
משה ולאון אדרי הם המשקיעים הפרטיים הגדולים ביותר בקולנוע הישראלי. בשנת 2010 זכו האחים אדרי באות הוקרה למפעל חיים מפסטיבל הקולנוע בירושלים על תרומתם לפיתוח הקולנוע בישראל.