» האנשים מאחורי המותג אלקטרה


זאב קלימי
מנכ"ל
זאב קלימי נכנס לתפקידו כמנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה בספטמבר 2014.
במהלך הקריירה שלו, שהתמקדה רובה ככולה בענף המזון, שימש זאב כמנכ"ל חברת הסחר והלוגיסטיקה של חברת קוקה קולה ישראל, מנכ"ל טרה ומנכ"ל גלידות Nestle.
בשנה האחרונה הוביל זאב קלימי תהליך של שינוי מקיף בחברה, שמטרתו להתאים את פעילות החברה לשינויים המהותיים שעברו על השווקים, ובנוסף לייצר לחברה יכולת תחרותית ורלוונטיות לצרכן הישראלי, תוך הפיכתה של אלקטרה מוצרי צריכה לחברה מובילה בנתח שוק, ברווחיות ובחדשנות.
בתפיסת עולמו שם זאב דגש על עידוד למצוינות, טיפוח המשאב האנושי בכל הדרגים, ופיתוח המותגים ככלי לשינוי וצמיחה.

יגיל וויט
מנכ"ל אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים
יגיל, בעל MBA במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית (התמחות בשיווק), הוביל הרחבת הפעילות וכניסה לתחומים חדשים, כגון משאבות חום, מערכות VRV, מזגנים סולאריים ועוד, תוך העמקת הייצור כחול-לבן במפעל בראשון לציון, והגדלת הייצוא לחו"ל. במהלך כהונתו עברה אלקטרה תהליך מיתוג מחדש תוך התמקדות בערכי ליבה של חדשנות, שירות, איכות וישראליות, הושקה סדרת אלקטרה PLATINUM תחת המסר של "לילה שלם של מיזוג בפחות מ-2 שקלים" ומערך השירות התחזק ועבר למגוון ערוצים דיגיטליים. תוצאות הפעולות הן ביסוס המובילות של אלקטרה בענף מיזוג האוויר בישראל וחיזוק משמעותי של נכסיות המותג.

טלי קידר
סמנכ"לית שיווק קונצרני ופיתוח עסקי
טלי נכנסה לתפקידה במרץ 2016. בארבע השנים האחרונות הייתה קידר אחראית על הובלת האסטרטגיה השיווקית של בנק דיסקונט, ולפני כן שימשה כראש אגף אסטרטגיה ותקשורת שיווקית בחברת פלאפון.
במסגרת תפקידה תוביל טלי את האסטרטגיה השיווקית, תוך דגש על סינרגיה למיקסום כוח הקבוצה ושמירת מובילות המותג אלקטרה מול הצרכן הישראלי. במקביל תוביל קידר את הפיתוח העסקי והחדשנות בחברה, הנמצא בתהליך של כניסה לתחומים חדשים: אתרי סחר אלקטרוניים, בית חכם, שירותים וירטואליים, IOT ועוד, במטרה לפתח מנועי צמיחה חדשים ולשמר את מובילות הקבוצה.