» האנשים מאחורי המותג VISA


דורון ספיר
מנכ"ל
דורון ספיר הינו בעל ניסיון עשיר בתפקידי ניהול בכירים בתעשייה הפיננסית והטכנולוגית. בתפקידו האחרון, כיהן כמשנה למנכ"ל קבוצת הביטוח "מגדל" ומנהל חטיבת המטה. לפני כן, כיהן כמנכ"ל חברת "טלדור" וכמנכ"ל חברת iss ישראל.
חברת Cal בראשותו של דורון ספיר דוגלת ביושרה, גמישות, שותפות וחדשנות, ופועלת להגשמת החלומות, הרצונות והצרכים של לקוחותיה בהנאה ובאחריות בכל זמן ובכל מקום. Cal פועלת תחת תפיסת 'הלקוח במרכז', ובהתאמה לכך הניחה תשתית ארגונית הוליסטית המאפשרת טיפול בלקוח מקצה לקצה. לצד הפעילות העיסקית, Cal משקיעה בפיתוח עובדים ומנהלים ופועלת למען הקהילה.
ספיר הינו בעל תואר בוגר בחשבונאות ובכלכלה מטעם אוניברסיטת תל אביב, רו"ח מוסמך, CPA.

ענת נטיב
סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה
במסגרת תפקידה אחראית נטיב על השיווק וגיבוש אסטרטגיה ארוכת טווח לחברה. בנוסף, אמונה נטיב על פעילות הדיגיטל לצד בניית שיתופי פעולה שיווקיים-אסטרטגיים, המתבססים על התמקדות החברה בצרכיו של הלקוח.
בתפקידיה האחרונים, כיהנה נטיב כסמנכ"ל השיווק של רשת ניו"פארם, ולפני כן, כסמנכ"ל השיווק של טויס אר אס ישראל, שם ניהלה את התפיסה האסטרטגית של הרשת בהתאמה למדיניות הרשת בארץ ובעולם, וכן כיהנה כמנהלת פיתוח עסקי ביוניליוור.
נטיב הינה בעלת תואר ראשון במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת Derby, ובוגרת לימודי פרסום ושיווק מטעם "ברוך קולג'" בניו יורק.

עודד סלומי
מנכ"ל
עודד סלומי מוביל את הטיפול בשותפים העסקיים של Visa בישראל, בהם חברות המנפיקות וסולקות כרטיסי Visa, קמעונאים, רגולטורים וחברות בראשית דרכן. בנוסף אחראי סלומי על ניהול הקשר בין בעלי עניין בישראל לבין החטיבות העסקיות של Visa ופיתוח שירותים חדשים, כמו גם פיתוח הקשר עם בנקים ובעלי עניין בינלאומיים הבוחנים אפשרויות לשיתוף פעולה טכנולוגי עם Visa.
לפני שהצטרף אל Visa בשנת 2010, עבד במשך שמונה שנים בחברות טכנולוגיה בארץ וארה"ב, בהן סטארט-אפ שייסד אשר התמחה בפתרונות תשלום ניידים ושירות לענף המוניות. הוא בעל תואר ראשון (BA) בהצטיינות מאוניברסיטת הארוורד ותואר דוקטור למשפטים (JD) מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת פנסילבניה.