» האנשים מאחורי המותג קניוני עזריאלי


ארנון תורן
מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ומשנה למנכ"ל קבוצת עזריאלי
ארנון תורן החל את דרכו בקבוצת עזריאלי לפני 28 שנים. עם התפתחות הקבוצה ליווה את כל הפרויקטים החדשים ואת איחודם לקבוצת קניונים. ארנון היה ממקימי מרכז עזריאלי ת"א והמנכ"ל. במקביל, ניהל את תחום המשרדים המתפתח – תכנון, הקמה ושיווק הפרויקטים החדשים. בסוף שנת 2013 מונה ארנון למנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ולאחראי על ניהול כל הפרויקטים שבהקמה. בנוסף, מנהל ארנון את תחום הסחר הדיגיטלי.

עופר ירום
מנכ"ל azrieli.com
עופר ירום הוא בעל תואר BA בכלכלה וניהול. עופר החל את דרכו בקבוצת עזריאלי לפני כחמש שנים בתפקיד סמנכ"ל השיווק והאסטרטגיה של קניוני עזריאלי. בתחילת שנת 2018 מונה עופר לתפקיד מנכ"ל חברת הבת, עזריאלי איקומרס, מפעילת אתר Azrieli.com. טרם עבודתו בקבוצת עזריאלי, עבד במספר משרדי פרסום מובילים בתפקידי אסטרטגיה שונים החל מאנליסט ועד לאסטרטג בכיר.

אייל וייסמן
סמנכ"ל פיתוח עסקי
אייל וייסמן מוסמך כעורך דין משנת 2010, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ובמשפטים. החל לעבוד בקבוצת עזריאלי כמנהל שיווק תחום המשרדים משנת 2010 עד 2014. לאחר שכיהן כשנה בתפקיד סמנכ"ל שיווק בחברת אושירה מקבוצת SK, חזר אייל לקבוצת עזריאלי ומונה לסמנכ"ל פיתוח עסקי של קבוצת הקניונים, ולאחראי על פיתוח הפרויקטים החדשים של הקבוצה, כמו גם על פיתוח הפעילות העסקית בפרויקטים הקיימים.

רן גורן
סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה
רן הצטרף לקבוצת עזריאלי בשנת 2014 בתפקיד מנהל הדיגיטל והחדשנות של קבוצת הקניונים. בשנת 2019 מונה לתפקיד סמנכ"ל השיווק ואסטרטגיה, במסגרת תפקידו אחראי רן על ניהול וקידום כלל הפעילות התקשורתית והשיווקית ועל תכנון האסטרטגיה שתוביל הקבוצה. לפני שהצטרף לקבוצת עזריאלי, עבד רן בתפקידים שונים בגופי מדיה ותוכן אינטרנטיים ובמשרדי פרסום.