» האנשים מאחורי המותג טמבור


מיכל כהן אפשטיין
מנהלת שיווק לקוחות ומסחור חזותי
מיכל אחראית על מגוון הפעילויות מול הלקוחות המקצועיים, כגון אנשי מקצוע, קמעונאים וכן רשתות ה-DIY, ובנוסף על המסחור החזותי בחנויות השונות. בעבר ניהלה את מחלקת ה-WELL BEING בפרומרקט. בעלת BA במנהל עסקים של המכללה למנהל, ו-MBA במנע"ס מאונ' מנצ'סטר באנגליה.

רונן בן מאיר
מנהל שיווק מוצרים
רונן הצטרף לטמבור ב-1996 וכיום מוביל את תחום המוצרים במח' השיווק של הקבוצה, המטפלת במוצרי דקורציה, חומרי בנייה וצבעי תעשייה. בעבר עסק בניהול מכירות החברה באזור הצפון, ניהול יחידת המכירות בנושא צבעי התעשייה, וכיהן כמנהל מוצר ומנהל תחום. רונן הינו בעל תואר ראשון במנע"ס בהתמחות בשיווק במכללה למנהל ראשל"צ.

ניבה יחיאב
מנהלת תחום אדריכלים ועיצוב
ניבה אחראית לתקשורת ולפעילויות מול קהל האדריכלים, המעצבים, המהנדסים והמפקחים, ועוסקת במקביל בחקר טרנדים וחדשנות, בהתמחות בחיבור בין מגמות מובילות בעולם האדריכלות והעיצוב לעולם הצבע וחומרי הבנייה.
ניבה בעלת תואר ראשון באדריכלות ותואר שני בעיצוב תעשייתי, עם התמחות בניהול העיצוב.

קרן רהב
מנהלת בית טמבור
קרן מנהלת את המרכז לייעוץ ועיצוב בצבע המעניק ייעוץ חינם ללקוחות. בנוסף מנהלת קרן את מוקד המומחים של טמבור וכן, את שירות "מעצבים עד הבית", שירות ייחודי המעניק ייעוץ לעיצוב בצבע בבית הלקוח. בעברה עבדה קרן במחלקת הפרסום של "קשת", וכן שימשה כמנהלת הפרסום וכמנהלת תקשורת שיווקית של ערוץ ביפ.

דורון לוינשטיין
מנהל תקשורת שיווקית
דורון אחראי על המהלכים הפרסומיים והתוצרים השיווקיים של המותג, וכן על הפעילות והפלטפורמות הדיגיטליות של המותג. דורון הגיע לטמבור לאחר שנים של ניסיון בעולם הפרסום הדיגיטלי, במשרדי הפרסום אדיאולוג'יק, פובליסיס, ראובני פרידן ו-teenk. דורון בעל תואר ראשון בתקשורת ופרסום במכללה האקדמית בנתניה.

רחלי ירקוני גולדשטיין
סמנכ"ל שיווק קבוצת טמבור
רחלי הובילה את מחלקת השיווק בטמבור בין השנים 2014 ועד 2016. לפני כן כיהנה במספר תפקידי שיווק, כגון מנהלת פעילות חטיבת החטיפים באסם-נסטלה, מנהלת תחומי שיווק בקבוצת שטראוס עלית ויועצת אסטרטגית בחברת EFMD בבריסל. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובתקשורת מאוניברסיטת ת"א ותואר שני MBA במנע"ס מאונ' ESG צרפת.