» האנשים מאחורי המותג sabon


סיגל קוטלר לוי
בעלים משותפים
סיגל קוטלר לוי הקימה את רשת SABON בשנת 1997 יחד עם שותפה העסקי אבי פיאטוק, והיא זו האחראית על אופי העיצוב המובחן של הרשת ומוצריה. מיומה הראשון של החברה מופקדת סיגל על ההיבטים הקריאטיביים של SABON, ועומדת מאחורי המיתוג הבינלאומי הכולל עיצוב אחיד לכל חנויות הרשת בעולם.
סיגל ידועה בהקפדתה על איכותו של כל פרט, החל מבחירת האריזות, דרך פיתוח עיטורים ייחודיים לכל סדרת מוצרים ויצירת פונטים מקוריים בכתב ידה ועד ליצירת חוויית לקוח רב-חושית בחנויות.
סגנונה הייחודי נוצר משילוב בין זיהוי טרנדים עיצוביים בעולם לבין השפעות אירופאיות קלאסיות, השראה משווקי עתיקות מרחבי העולם ואהבה אינסופית למותג שיצרה.

אבי פיאטוק
בעלים משותפים
אבי פיאטוק הקים את רשת SABON בשנת 1997 יחד עם שותפתו העסקית סיגל קוטלר לוי. אבי היה זה שהוביל את התרחבותה של הרשת בעולם, ובמקביל היה אמון על ההיבטים העסקיים והפיננסיים של החברה. בנוסף הוביל יחד עם סיגל את תכנון חנויות המותג ברחבי העולם.
לאורך השנים, אבי מחזיק בתפקיד מרכזי נוסף - ה"אף" של המותג. אבי הוא זה שפיתח את שילוב הניחוחות פצ'ולי-לבנדר-וניל (PLV), שהיה הניחוח הנמכר ביותר של החברה בעולם במשך שנים. מאז המציא גם שילובים מנצחים אחרים כמו לבנדר-תפוח וגרין רוז, שנמצאים במגמת גידול במדינות אסייתיות ואירופאיות.

רונן זהר
מנכ"ל
רונן הצטרף ל-SABON ב-2008. לרונן ניסיון של כ-25 שנים בתחום הקמעונאות ומוצרי הצריכה ועבד בחברות מובילות במשק וביניהן שטראוס-עלית ויוניליוור.
מאז כניסתו לתפקיד ניהל רונן שורת מהלכים, בהם מיסוד והרחבת מטה תומך לזכיינים בעולם, הובלת מהלך של מיתוג כחלק מהפיכת המותג לגלובלי, הקמת מפעל יצרני ואיחוד מערך התפעול ושרשרת האספקה. בנוסף היה אמון על השקה מוצלחת של המותג באסיה, ועל כניסתו למדינות נוספות - בהן צרפת, ספרד, אנגליה וגרמניה.
רונן ידוע בראייתו העסקית הרחבה ובניסיונו המוכח בשיווק, מכירות וניהול. אלו, לצד הקפדה על קשר אישי עם עובדי הרשת, הובילה את SABON להישגים בינלאומיים וצמיחה מתמשכת.